Kadın Avm 'ye hoşgeldiniz

Kadın Avm
Günümüzde var olan Kadın Avm; %100 Saf gümüş ve işlemesi ürünler ile kalitesindeki çıtaya her geçen gün yükselterek, Gümüş ve Gümüş İşleme sektöründe emin adımlar ile devam etmektedir... Genç, Güler yüzlü ve Profesyonel ekibi ile Şık ve Telkârî ürünleri ile dünyada da en iyi olmak için Gümüş işlemeyi sanata dönüştürmeye devam etmektedir.

Satış yaparken de aynı zamanda mutlu müşteri edinmeye özen gösteririz. Mutlu personel Mutlu Müşteri Prensibi ile %100 Memnuniyet garantisi veriyoruz. Ürünlerimizi tanıyor ve Güveniyoruz; Tüm ürünlerimiz Koşulsuz iade garantisindesir.

Siz değerli müşterilerimiz için güven konusunun önemli olduğu bilincindeyiz. Sizler için Hem KAPIDA ÖDEME hemde Havale / Eft ile ödeme yapabileceğiniz www.kadinavm.com 'u kurduk. Burası Gümüş Dünyası, Sizlerin yönettiği bir dünya.

Çözüm Ortakları & Takım Arkadaşlarımız

Consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque venenatis elit, quis aliquet mauris malesuada vel. Donec vitae libero dolor, eget dapibus justo.
Aenean facilisis aliquet feugiat. Suspendisse lacinia congue est ac semper. Nulla ut elit magna, vitae volutpat magna.
eticaret

Eticaretteyim.com

Eticaret Destek & Yazılım

Eticaretteyim.com ile Eticaret siteleri ve Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Dijital Pazarlama Desteği

yusuf ucar

YUSUF UÇAR

Kurucu

Firma sahibi Yusuf UÇAR

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Düşünüyor ?

İlgili ve bilgilendiren mağaza In Kadın Avm'a teşekkürler...

- Banu B. Dinçer - Bayan Küpe

Fiyat/Kalite açısından memnun kaldım. Ürün güzel ve iyi hazırlanmış. emeği geçenlere teşeküürler. Kaliteli hizmet anlayışın arttıran ve tüketicilere uygun hizmet sunan firmaya Tüketiciler Derneği Denetim kurulu üyesi olarak ta teşekkür ederim .

- Enes AKSOY - Tesbih